Archív

Příspěvek oštítkován ‘Petr Šimr’

Speciální fotostrana v Libereckém deníku

V zítřejším vydání Libereckého deníku najdete speciální fotostranu s fotografiemi Petra Šimra (fotoreportéra Deníku), zachycujícími loňské povodně na Liberecku.

Kategorie: Média Štítky: ,

Výstava: Petr Šimr, Povodeň 2010

Od 1. 8. 2011 vystavuje Petr Šimr soubor fotografií Povodeň 2010, pořízený při loňských povodních na Chrastavsku a Frýdlantsku.

Výstava je připravena ke zhlédnutí ve vstupní hale Krajského úřadu v Liberci, kde bude instalována cca 3 až 4 týdny.

Loňské povodně Petra velmi zasáhly. Z jeho vyprávění bylo zřejmé, že to, co se při povodni i po ní odehrálo, pro něho bylo osobní. Jako skvělý reportér pak dokázal nejen zachytit vynikající reportáž, ale také citem sobě vlastním zachytit příběhy osobních tragédií i společenských sepětí…

Kategorie: Výstavy Štítky: , ,

Fotografie Petra Šimra v Malém divadle

Fotografie z tvorby Petra Šimra jsou do konce června vystavené ve foyeru Malého divadla ve Zhořelecké ulici v Liberci.

Ve fotogalerii naleznete pozvánku na výstavu a fotografie z vernisáže. Čtěte dále…

Kategorie: Výstavy Štítky: , ,

Petr Šimr v Libereckém deníku

Liberecký deníkV pondělí 12.10. se v online verzi Libereckého deníku objevil rozhovor s členem našeho fotoklubu Petrem Šimrem, v souvislosti s jeho právě probíhající autorskou výstavou. V článku se kromě informací o výstavě ovšem dozvíte i další zajímavé informace o Petrově minulosti, přítomnosti, technikách i názorech. Rozhodně zajímavé počtení… Přejít na článek

Kategorie: Média Štítky: , ,

Pozvánka na autorskou výstavu Petra Šimra

Pozvánka na výstavuRádi bychom všechny pozvali na autorskou výstavu fotografií jednoho z členů našeho fotoklubu, Petra Šimra. Vystaven bude malý soubor o šestnácti fotografiích, které byly součástí klubového souboru vystavovaného v lednu v Eurocentru a v březnu v Bábylonu. Výstava bude umístěná v knihovně základní školy ve Vratislavicích nad Nisou, potrvá od 7.10. do 11.11.2009 a bude dostupná v pondělí a středu od 13,00 do 17,30 hodin a ve čtvrtek od 9,00 do 11,00 a od 12,00 do 16,00 hodin.

Kategorie: Výstavy Štítky: , ,