Archív

Příspěvek oštítkován ‘Fotoklub’

Fotoklub

KnížkyDovoluji si vás všechny pozvat na druhý poprázdninový fotoklub. Tento čtvrtek 15.září od sedmi hodin večer v Palachově ulici. Našel jsem zase něco ve sbírce po Helmutovi a rád se s vámi podělím o nakouknutí do zajímavých publikací.

 

 

Zdraví Petr Šimr

Kategorie: Fotoklub Štítky:

Konec prázdnin

Konec prázdnin je tady. Ve čtvrtek 1.září se opět v sedm večer sejdeme v klubovně v Palachově ulici. Fotografické příhody si připravte, rádi s všichni zasmějeme cizímu neštěstí. S politováním musím oznámit, že inzerovanou dernisáž zřejmě nestihnu připravit. Jsem od příjezdu z dovolené v jednom kole a tak se mi to asi nepodaří.

Kategorie: Fotoklub Štítky:

Do nového roku v nové klubovně

Se vstupem do nového roku jsme zároveň vkročili do nového prostoru pro naše setkávání. Možná si ne všichni uvědomili, že to je událost poněkud zásadní a hlavně zavazující. Zásadní v tom smyslu, že máme prostor sami pro sebe, vymezující čas na dvě hodiny od 19,00 do 21,00 hodin a zavazující ve smyslu pevně stanovených termínů schůzek. Zatím jsme mohli s termínem fotoklubu manipulovat, posouvat jej, od 20.ledna si s jistotou můžeme do svých “deníčků” udělat červené kroužečky do čtvrtků přesně po sobě následujících čtrnácti dnů až do konce roku 2011, přesněji do 22.prosince, kdy bude v tomto roce schůzka poslední. Výjimkou jsou dva letní prázdninové měsíce červenec a srpen, kdy se sejdeme nejspíš po dohodě, někde u grilu. Čtěte dále…

Kategorie: Fotoklub Štítky: ,

Fotoklub v Rychnově u Jablonce nad Nisou

Poprvé a netradičně jsme se sešli v jiném městě než je obvyklé. Přiměl nás k tomu nový prostor pro fotografický ateliér v domě, kde žije náš kolega Pavel Kusala. Místnost “obřích” rozměrů, 6 x asi 14 metrů je opravdu úctyhodná. Zbývá dovybavit atelier technicky, a potom za slušnou cenu pro kamarády tady můžeme tvořit “umění”. Někteří, nechci Péťu Štoska jmenovat se už nemůžou dočkat, až budou vyrábět firury před modrým pozadím a v PC je montovat kamkoli.

Čtěte dále…

Kategorie: Fotoklub Štítky: ,